KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14234118
nr 1423 4118
Hans Ernback
(1942-2013), Sverige
Blandteknik, 10 st, Kompositioner. Signerade, 17x12, yttermått inklusive ram: 22x17 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 oktober 2021
kl 18:30:07
28/9 18:39:21
Hans Ernback
Läs mer om Hans Ernback